31.10.2022 - Kraków, JRG 5 - Przekazanie promes dla MDP

W dniu 31.10.2022 r. na terenie JRG 5 w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia promes dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych.
Przekazana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej promesa finansowa zostanie wykorzystane na zakup umundurowania dla naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.
Promesy wręczyli m.in. Wicemarszałek Sejmu RP Ryszard Terlecki, Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka, Małopolski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Piotr Filipek, Komendant Miejski PSP w Krakowie st.bryg. Paweł Knapik, Komendant Powiatowy PSP w Miechowie mł.bryg. Michał Majda, Prezes WFOSiGW Kazimierz Koprowski, Wiceprezes ZOW ZOSP RP dh. Leszek Zięba, Prezes ZOP ZOSP RP Kraków-Grodzki dh. Wojciech Ruśniak.