01.10.2022 - Warszawa - IV Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu po Schodach – Wieżowiec 2022

W dniu 01.10.2022 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się IV Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu po Schodach – Wieżowiec 2022.

Ratownicy w rotach mieli do pokonania prawie 800 schodów na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki w pełnym umundurowaniu ochronnym wraz ze sprzętem ochrony układu oddechowego.

Naszą jednostkę reprezentował zespół w kategorii OSP w składzie Marcin Kuś oraz Marcin Jaros z numerami startowymi 51/1 oraz 51/2.

Zawody były świetnym sprawdzianem swoich możliwości, ale także egzaminem słabych i mocnych stron zawodników. Składamy gratulacje zwycięskim drużynom a także dziękujemy naszym druhom za reprezentowanie naszej OSP w stolicy.

Dodatkowo w zawodach z naszego powiatu wzięły udział drużyny z zaprzyjaźnionych OSP – OSP Owczary oraz OSP Cianowice.