25.09.2022 - Skawina - III Złaz MDP Powiatu Krakowskiego

W dniu 25.09.2022 r. nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza wraz z opiekunami wzięła udział w III Złazie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Krakowskiego.

Zlot ten odbył się na terenie miasta Skawina.

MDP miały do wykonania 25 różnych konkurencji rozlokowanych na terenie Skawiny. Przy każdym zadaniu młodzież mogła sprawdzić swoje umiejętności a także nabyć nową wiedzę i spędzić miło czas. Dodatkowo przy poszczególnych konkurencjach MDP miała okazję konkurować w wykonaniu zadania z inną Młodzieżową Drużyną Pożarniczą.

Po zakończeniu III Złazu MDP Powiatu Krakowskiego nasza młodzież miała możliwość odwiedzenia Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Skawinie gdzie mogli oglądnąć budynek jednostki, pomieszczenia jakie się tam znajdują a także zapoznać się ze sprzętem jakim dysponują strażacy z JRG Skawina.