Od 1892 w służbie społeczeństwu...

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek"

Nowy sprzęt OSP Bolechowice

W dniu 16.01.2017 odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu, który został zakupiony ze środków Funduszu Sprawiedliwości z Ministerstwa Sprawiedliwości. Miło nam poinformować że nasza jednostka otrzymała defibrylator AED, torbę medyczną PSP R1 z pełnym wyposażeniem, deskę ortopedyczną oraz szyny kramera. Ten sprzęt pozwoli nam czuwać jeszcze bardziej nad bezpieczeństwem mieszkańców Bolechowic jak i ościennych miejscowości.

Małą nowością jaka również zagościła w naszej jednostce jest terminal DTG-53 firmy Digitex, który zwiększy skuteczność alarmowania naszych strażaków przez wysyłany SMS oraz dzwonienie na telefony komórkowe naszych czynnych druhów.

Dziękujemy również firmie ochroniarskiej S.O.S, która czuwa nad bezpieczeństwem naszego sprzętu 24/7.