Od 1892 w służbie społeczeństwu...

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek"

09.12.2017 - Wieliczka - IX Barbórkowy Turniej Strażaków i Ratowników

W sobotę 09.12.2017r., w Kopalni Soli w Wieliczce odbył się IX Barbórkowy Turniej Strażaków i Ratowników. Była to dziewiąta edycja turnieju, który co roku cieszy się wielką popularnością. W tym roku wystartowała również drużyna z naszej jednostki z numerem 99.

Nasi ratownicy w trzyosobowych zespole - Marcin, Paweł, Marcin + Maciej jako zawodnik rezerwowy (w pełnym uzbrojeniu) mieli za zadanie pokonać 110 metrów, 90 podestów i 650 schodów w szybie Daniłowicza.

Czas jaki uzyskali to 8:08.17 min a to dało im 86 miejsce w klasyfikacji ogólnej oraz 42 w klasyfikacji OSP.

Warto dodać, że pierwszy raz w historii naszej jednostki wystawiliśmy drużynę na tego typu zawodach i już planujemy start w przyszłym roku !

Dziękujemy wszystkim za kibicowanie naszej drużynie a naszemu zespołowi gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie jednostki.