Od 1892 w służbie społeczeństwu...

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek"

28.05.2017 - Bolechowice, boisko sportowe - Dzień Dziecka

W dniu 28.05.2017r., na ternie boiska sportowego w Bolechowicach odbyła się Familiada z Rodziną z okazji Dnia Dziecka. Nasza jednostka była partnerem imprezy. Strażacy przygotowali wiele konkurencji w których każde z dzieci mogło się poczuć jak prawdziwy strażak pokonując tor przeszkód, lejąc wodą w cel czy też wspinając się po skrzynkach jak najwyżej a jako nagrody za każde wykonane zadanie każdy "mały" strażak dostawał gadżety naszej OSP. Około godziny 16:00  Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza wraz z opiekunem przygotowała krótki pokaz swoich możliwości - gaszenie "palącego" się samochodu osobowego. Poza strażackimi atrakcjami do dyspozycji dzieci było również miasteczko zabaw, wiele gier i konkursów a także grill i pyszne smakołyki. Podczas całej imprezy obecni z nami byli druhowie z OSP Zabierzów oraz OSP Będkowice, którzy przygotowali dla dzieci wysokościową zabawę za co serdecznie dziękujemy.