Realizacja zadania pn: "Poprawa bezpieczeńśtwa indywidaulnego ratowników Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolechowicach podczas działań ratowniczo-gaśniczych”

dotacja 2023

Ochotnicza Straż Pożarna w Bolechowicach informuje o realizacji zadania pn: "Poprawa bezpieczeńśtwa indywidaulnego ratowników Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolechowicach podczas działań ratowniczo-gaśniczych” dzięki wsparciu Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Zadanie zrealizowano w ramach “Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych. Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek ochotniczych straży pożarnych”.

Koszt kwalifikowany: 51 291,05 zł

Kwota dotacji: 18 431,99 zł