Miło nam poinformować, że Ochotnicza Straż Pożarna w Bolechowicach zrealizowała zadanie "Zakup ubrań specjalistycznych dla druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolechowicach w celu poprawy bezpieczeństwa podczas działań".

Zrealizowaliśmy zadanie sfinansowane ze środków Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach programu Priorytetowego "Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych. Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych".