Zawiadomienie

Władyslaw Sendor

W dniu dzisiejszym dotarła do Nas bardzo smutna wiadomość. Na wieczną służbę odszedł druh Władysław Sendor. Członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolechowicach od 1960 roku. W latach 1987- 2016 pełnił funkcję Prezesa OSP Bolechowice

Zapamiętamy Go jako wspaniałego druha, kolegę , prezesa.

Odznaczony Złotym medalem za zasługi dla pożarnictwa, wychował kolejne strażackie pokolenia, wpajając im słowa "Bogu na chwałę, ludziom na ratunek".

Prezesie Władysławie dziękujemy, za te wszystkie lata służby i poświęcenia w celu ulepszenia i rozwoju Naszej jednostki. Na zawsze zostaniesz w Naszych sercach.

W imieniu druhen, druhów i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolechowicach składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia, dla całej rodziny ś.p. Władysława.