Kolejny pozyskany sprzęt dla OSP Bolechowice

doksrgospbolechowice 3

Przedstawiciele naszego zarządu w składzie: Prezes dh. Paweł Sendor, Naczelnik dh. Michał Zwoliński, Gospodarz dh. Paweł Sołek odebrali przyczepkę IFA, która do tej pory służyła w podziale bojowym Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr.1 w Krakowie.
Zarząd oraz strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolechowicach składają serdeczne podziękowania, Komendantowi Miejskiemu PSP w Krakowie, funkcjonariuszom tej komendy oraz dowództwu JRG 1 za przychylność i zrozumienie potrzeb jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.
Pozyskana przyczepka wejdzie w skład w tkzw. komponentu logistycznego którego koncepcja powstania została zatwierdzona i wdrążona do realizacji przez Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolechowicach w 2018r.