Od 1892 w służbie społeczeństwu...

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek"

Wizyta Św. Mikołaja w OSP Bolechowice

Wizyta Św. Mikołaja

„Byłaś grzeczna w tym roku? Dostaniesz prezent od Mikołaja?” Z końcem listopada i początkiem grudnia słyszy się takie pytania coraz częściej. Dlaczego? No przecież każde dziecko w Polsce wie, że 6 grudnia św. Mikołaj przychodzi i rozdaje wszystkim którzy byli grzeczni prezenty. Chyba OSP Bolechowice było bardzo grzeczne w tym roku 😊.

Wchodząc dzisiaj rano do remizy, naszym oczom ukazał nowiutki opryskiwacz spalinowy marki Sthil ze zbiornikiem ma wodę o pojemności 14l. Na nim była przyklejona mała karteczka z logiem firmy Stump i napisem ,,Za to, że działacie”. Nikt nie będzie ukrywał, że taki opryskiwacz już dawno był cichym marzeniem naszych strażaków. Dziękujemy św. Mikołaju!!!

127218421 393734021827225 7190728085642665758 n

Dziękujemy również, a może przede wszystkim firmie Stump, która jest jednym z naszych sponsorów strategicznych. Stump to firma corocznie zwiększająca ilość oraz zakres wykonywanych usług. Swoją działalność opieramy na wysokiej jakości świadczonych usług inżynieryjnych. Ochotnicza Straż Pożarna ma tą przyjemność, od pięciu lat współpracować z firmą Stump przy organizacji między innymi ,,Weekendu bezpieczeństwa” na których zwracamy uwagę na tematy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz zagadnienia związane z ochroną przeciwpożarową.

P.S. W okresie ostatnich lat Ochotniczej Straży Pożarnej udało się spełnić wiele marzeń. Jednakże na liście jest jeszcze niespełnione marzenie jakim jest pojazd specjalistyczny typu quad, który pozwoli nam na ratowanie ludzi na terenie dolinek podkrakowskich. Z cichą nadzieją liczymy, że i to marzenia uda się spełnić w najbliższym czasie.

A czy wy byliście grzeczni w tym roku? 😉