23.01.2016 - Bolechowice - Zebranie sprawozdawczo-wyborcze za rok 2015

W dniu 23.01.2016r., o godzinie 17:15 w naszej jednostce odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze za rok 2015. Na zebranie przybyli zaproszeni goście m.in: Wójt Gminy Zabierzów Elżbieta Burtan, Zastępca Wójta Gminy Zabierzów Wojciech Burmistrz, Sołtys Bolechowic Henryk Krawczyk, reprezentanci Zarządu Gminnego OSP. Podczas zebrania podsumowaliśmy działalność naszej jednostki za rok 2015. W 2015 roku nasza jednostka interweniowała 89 razy do różnorodnych zdarzeń na terenie Bolechowic oraz ościennych miejscowości. Podczas zebrania odbyły się również wybory nowego zarządu OSP.

Nowymi członkami zostali:
Prezes - dh Paweł Sendor
Zastępca Prezesa - dh Krystian Klimek
Naczelnik - dh Sebastian Dudzicki
Zastępca Naczelnika - dh Michał Zwoliński
Gospodarz - dh Paweł Sołek
Sekretarz - dh Marcin Kuś
Skarbnik - dh Michał Skotniczny

Staremu zarządowi naszej jednostki dziękujemy za wieloletnią działalność dla OSP, a nowemu gratulujemy i życzymy wielu pomyślności w pracy na rzecz naszej straży.