Od 1892 w służbie społeczeństwu...

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek"

19.10.2022 - Kraków, Tunel ROK - Zdarzenie drogowe

W dniu 19.10.2022 r. po godzinie 22:30 gdy nasza jednostka wracała zastępem GLBARt 1/1 Iveco (328-96) z zabezpieczenia Pucharu Polski rozgrywanego na stadionie miejskim w Krakowie, najechała na zdarzenie drogowe które miało miejsce w tunelu pod Rondem Ofiar Katynia w Krakowie. W wyniku kontaktu między dwoma pojazdami, kierowca jednego z nich stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w infrastrukturę tunelu. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Nasze działania na miejscu akcji polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia na czas prowadzenia czynności wyjaśniających przez Wydział Ruchu Drogowego KMP Kraków, sorpcji rozlanych płynów po wypadkowych a następnie udrożnieniu jezdni. Działania zakończyliśmy około godziny 0:25.

.